U kunt het retour aanvragen binnen 30 dagen na levering.
Gratis verzending vanaf € 150
Half Sumo
Half Sumo

Half Sumo

Filter

Filter
Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Nero-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Zwart
€ 65,00
Korte broek No-Gi Half Sumo Sugoi Ranked Zwart-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek No-Gi Half Sumo Sugoi Ranked Zwart
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Triangle BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Triangle
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Kaiju tegen Mecha BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Kaiju tegen Mecha
€ 65,00
Korte broek Half Sumo Kaiju vs Mecha-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Shorts Half Sumo Kaiju vs Mecha
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Bruin
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Bianco-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Wit
€ 65,00
Korte broek Half Sumo Triangle Sankaku-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Triangle Sankaku
€ 65,00
Rashguard Half Sumo No Mercy-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo No Mercy
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Blauw
€ 65,00
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Mamba IBJJF Wit
€ 179,90
Korte broek Half Sumo Junkie-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Junkie
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Koi
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Black Mamba Neon lange mouwen
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Midoshi
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Kimura
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Sugoi Ranked Violet
€ 65,00
Korte broek Half Sumo Musashi-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Musashi
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Musashi-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Musashi
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Midoshi
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Compressiebroekje Half Sumo Black Mamba Neon
€ 65,00
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Bukon
€ 65,00
Korte broek Half Sumo Archangel Vengeance-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Archangel Vengeance
€ 65,00
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Tengu Wit
€ 179,90
Korte broek Half Sumo No Mercy-Combat Arena BEST SELLER
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo No Mercy
€ 65,00
Rashguard Halve Sumo Kraken-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Kraken
€ 65,00
Korte broek Half Sumo Kraken-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Korte broek Half Sumo Kraken
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Archangel Vengeance-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Archangel Vengeance
€ 65,00
Rugzak Half Sumo Sekai-Combat Arena Niet op voorraad

Half Sumo

Rugzak Half Sumo Sekai
€ 139,90
BJJ Pak Half Sumo Mizu Niet op voorraad
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Mizu "Storm" Marineblauw
€ 179,90
BJJ Pak Half Sumo Mamba Zwart-Combat Arena Niet op voorraad
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Mamba Zwart
€ 179,90
BJJ Pak Half Sumo Lion Zwart-Combat Arena Niet op voorraad
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Lion Zwart
€ 179,90
BJJ Pak Half Sumo Archangel Zwart-Combat Arena Niet op voorraad
A0
A1
A1L
A2
A2L
A3
A3L
A4
+ 5 3 4

Half Sumo

BJJ Pak Half Sumo Archangel Zwart
€ 179,90
Rashguard Half Sumo Kimura-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Kimura
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Junkie-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Junkie
€ 65,00
Rashguard Half Sumo Bukon-Combat Arena Niet op voorraad
XS
S
M
L
XL
XXL
+ 3 1 2

Half Sumo

Rashguard Half Sumo Bukon
€ 65,00
Filter
Half Sumo

Het verhaal van Half Sumo

Half Sumo Collective is een onafhankelijk merk voor vechtsportkleding en -accessoires, ontstaan in New York uit de passie van twee martial artists: Luigi Scarcella Perino en Alberto Marchetti, respectievelijk drievoudig Amerikaans kampioen Kyokushin Karate en Jiu Jitsu-zwarte band met ervaring in internationale toernooien.

Het project startte eind 2018 met een eerste kimono in gelimiteerde oplage (Bushi Dogi Unbleached, slechts 100 stuks). Sindsdien richt het merk zich op capsule collections in beperkte aantallen, waarbij elke collectie is ontworpen als een concept en een verhaal om te verzamelen.

Vandaag blijft Half Sumo groeien met creativiteit, vastberadenheid en nieuwe samenwerkingen, en weerspiegelt het de waarden van budo (de martiale weg): passie, discipline en voortdurende verbetering, niet alleen in training maar ook in het leven en de dagelijkse uitdagingen.

Half Sumo

Half Sumo is een onafhankelijk merk dat het hart raakt van liefhebbers van Jiu Jitsu, MMA en worstelen als levenswijze. Opgericht in 2018 in Brooklyn, weerspiegelt het merk een unieke mix van urban cultuur en de Budo-filosofie. Achter het merk staan de Italiaanse ontwerpers Luigi Scarcella Perino en Alberto Marchetti, beiden ervaren vechtsporters. Luigi is drievoudig Amerikaans kampioen Kyokushin Karate en nam deel aan de wereldkampioenschappen in Tokio. Alberto is zwarte band Jiu Jitsu bij Renzo Gracie. Half Sumo combineert technische prestaties met artistiek design via handgetekende Irezumi-prints. Elke collectie is een krachtige Capsule Drop die verhalen vertelt over discipline, eer en transformatie — waarden diep verankerd in de vechtkunst.